KLUB KULÍŠEK
pátek, 29. prosinec 2023, 09:00 - 10:00
Klub Kulíšek je aktuálně plně obsazen.
Klub pro děti od 6 měsíců do 1,5 roku. Hodina plná zpívání a cvičení s vašimi nejmenšími na podporu zdravého sociálního a psychomotorického vývoje. Můžete se těšit na hraní s padákem i balonky, montessori pomůcky i senzomotorické boxy. Lektorka Anna Svozílková.
 

2023 kulisek podzim

PŘIHLÁŠKA NA AKCI

Místo Herna CPR Ráj
Více informací:
Hodina plná zpívání a cvičení s vašimi batolátky na podporu zdravého sociálního a psychomotorického vývoje dítěte.
Můžete se těšit na hraní s padákem i balonky, montessori pomůcky i senzomotorické boxy. 
Na závěr kroužku i chvilka pro sdílení s dobrou kávou nad tématy jako jsou zdravé recepty pro děti, rozvoj dětí, a podobně.
 
Cena permanentky - 5 lekcí/ 500 Kč
 

Protože nám záleží na kvalitní práci v malé skupině, tak je kapacita každé skupiny omezena na 8 přihlášených.

Přihlášením si rezervujete jednotlivé lekce, ze kterých je možné se odhlásit den předem na facebookové skupině, kam budete přidáni po přihlášení.

O lektorce:

Lektorka klubu Anička Svozílková je v současné době především maminka 2 holčiček. V dětství chodívala do zálesáckého oddílu, kde jezdívala na různé tábory v přírodě, orientační závody a později se stala i instruktorkou v oddílu. Vystudovala stavební průmyslovku v Brně a práci s dětmi na pár let upozadila a věnovala se spíše kariéře ve stavebnictví. Těhotenství a mateřství Aničku přimělo vzpomenout si, jak je práce s dětmi úžasná a naplňující. Ke svým dětem se snaží přistupovat s láskou a respektem, rozvíjet jejich dovednosti a potenciál. Chodíme hodně do přírody a také rádi navštěvujeme různé aktivity zaměřené na děti. V letošním roce absolvovala seminář „Metodika pohybových her s dětmi do 3 let“ a jak sama říká: "Moc se na všechny v klubech těším".

a svozilkova