DÁRKOVÉ POUKAZY

20. 11. 2023


Darujte vašim blízkým pod vánoční stromeček radost. V prodeji máme dárkové poukázky v hodnotě 300 Kč a 500 Kč. Dárkový poukaz vám zašleme online do vašeho e-mailu, možnost vlastního textu - napište do poznámky.

poukaz4

ZAKOUPIT POUKAZ


MANŽELSKÁ STEZKA ZÁMECKÝM PARKEM

01. 11. 2023


Stezka bude v parku v průběhu celého listopadu. Po přihlášení se dozvíte více.

"Dokonalé manželství je hlavně o dvou nedokonalých lidech, kteří to jeden s druhým nevzdali.“ 

Dejte podzimním dnům svěží vítr. Vydejte se na stezku s inspirativními podněty pro vzájemnou komunikaci, zamyšlení se nad vaším vztahem i zajímavými úkoly pro vás dva v obci Veselíčko.

2023 manzelska stezka

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Sdílená péče - HOMESHARING - beseda

23. 11. 2023


Co je homesharing a jak pomáhá rodinám s dětmi s postižením, se dozvíte od organizace Zet-My, která jej přivádí do Olomouckého kraje již od r. 2020. Kdo jsou to hostitelé a jak tráví čas s těmito dětmi, aby pomohli pečujícím rodinám si aspoň na chvíli vydechnout od náročné péče budeme mluvit s Ivetou Skopalovou a Lubicou Omastovou.

2023 homesharing

PŘIHLÁŠKA NA AKCI

 


JEDLÉ DÁRKY

22. 11. 2023


Přijďte se zastavit v běhu adventních příprav a načerpat inspiraci na originální dárky, které nikomu nezůstanou ležet na poličce. Čeká vás mnoho tipů, receptů, návodů a ukázek na jedlé dárky. Na místě bude možnost si některé dárky za drobný příspěvek přímo vyrobit. Pohodová adventní atmosféra a občerstvení v ceně.

2023 jedle darky

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


VEČER PRO NÁS DVA

22. 11. 2023


BÝT FANOUŠKEM SVÉHO PARTNERA.

Inspirativní čas pro vás dva, rande s večeří i dezertem, krátká přednáška k tématu, prostor pro váš rozhovor ve dvojici.

2023 vecer pro nas dva

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK

17. 11. 2023


Přijďte podpořit Lesní klub František z CPR Ráj zakoupením výrobků na náš stánek na předvánočním jarmarku v KD v Pavlovicích u Přerova. Výtěžek ze stánku bude použitý na zakoupení pomůcek a nových hraček do naší dětské skupinky!

2023 vanocni jarmark


Seminář RADOSTI A STRASTI DOSPÍVÁNÍ

15. 11. 2023


s Pavlem Mečkovským. Vhodné pro rodiče dětí od 10 let.

V tomto semináři se budeme zabývat následujícími otázkami: Lze se připravit na dospívání svých dětí?  Jak jim můžeme pomoci? Čím bychom je naopak mohli zranit? Jak porozumět tomu co prožívají? Jaké jim dávat hranice? Seminář je doplněn krátkými ukázkami filmových scének a reálnými komentáři teenagerů. 

Radosti a strasti dospivani

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


VEČER PRO NÁS DVA

14. 11. 2023


Další možnost zajít si s partnerem na rande, které inspiruje.

2023 vecer pro nas dvaPŘIHLÁŠKA NA AKCI


IQ PLAY FESTIVAL

11. 11. 2023


V sobotu a neděli 11.-12.11. se můžete těšit na kreativní festival stavebnic a her. Najdete zde hračky a pomůcky edukativního charakteru, společenské hry, logické hry a smyslové hračky, obří stavebnice, skládačky Montessori pomůcky.

Rezervace vstupenek v předprodeji se přijímají do 9.11.2023 on-line. Další informace v události. 

 
 

2023 IQ play festival

REZERVACE VSTUPENEK


O ČEM MUŽI NEMLUVÍ - beseda pro ženy

08. 11. 2023


Pochopit svět vašeho muže vám může pomoci i tato beseda.

O CEM MUZI NEMLUVI

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DEN PRO TÁTY S DĚTMI

03. 11. 2023


Přijďte si užít společný čas táty s jedním z vašich dětí. Stačí chvilka dobrodružství a vaše dítě bude mít zážitek na celý život, v němž táta bude hlavní hrdina.

Odpoledne pro taty s detmi 11 23

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


ŽENSKÉ KRUHY

31. 10. 2023


Přijďte pobýt v bezpečném prostředí žen, které se chtějí zastavit v běhu všedních dní, aby se stávaly samy sebou. Sdílecí a podpůrnou skupinu žen provází Hana Školoudová. Téma: Co mi sílu bere a co mi sílu dává.

2023 10 zenske kruhy

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


USPÁVÁNÍ BROUČKŮ

25. 10. 2023


Přidejte se k nám plnit podzimní úkoly a uspat broučky. Potom se s rozsvícenými lampičkami přesuneme na Centrum pro rodinu Ráj, kde Vám nabídneme posezení u krbu s čajem a koláčem.

2023 uspavani broucku 1

PŘIHLÁŠKA NA  AKCI


VEČER PRO NÁS DVA

24. 10. 2023


Další partnerské rande je tu. Tentokrát na téma Manželská intimita a sexualita.

vecer pro nas 2 10 23

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


HOLČIČÍ PÁRTY pro babičky, maminky a vnučky

21. 10. 2023


Společných chvil a příležitostí k vzájemnému učení se není nikdy dost. Co takhle vyrazit ve třech (babička, máma a vnučka) na párty, kde naučíte vaši nejmladší princeznu základy šití, háčkování, stříhání.... a společnými silami si vytvoříte a odvezete si domů svoji vlastnoručně vyrobenou panenku. To vše v kruhu dalších žen a děvčat, s dobrou kávou a svačinkou i příjemnou hudbou.

2023 mezigenerační den 1

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DEN PRO ŽENY V HRADČANECH

15. 10. 2023


POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO PRO BESEDU I WORKSHOP MACRAMÉ. PO NAPLNĚNÍ KAPACITY JE MOŽNÉ SE ZÚČASTNIT I POUZE BESEDY S PETREM ŠKOLOUDEM ZA CENU 100 KČ VČETNĚ OBČERSTVENÍ.
V neděli 15. října v Hradčanech pořádáme DEN PRO ŽENY. Ženy a dívky všech věkových kategorií se mohou těšit na besedu s Petrem Školoudem na téma ”O ČEM MUŽI NEMLUVÍ“ aneb jak pochopit svého muže a mít šťastnější vztah a kreativní workshop s Katkou Klakurkovou - výroba Macramé.

2023 den pro zeny1

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DRAKIÁDA V HRADČANECH

08. 10. 2023


DRAKIÁDA SE Z DŮVODU PŘEDPOVĚDI POČASÍ NA VÍKEND PŘESUNUJE NA SOBOTU 7. ŘÍJNA 14:00.

Přijďte prožít s Vaší rodinou krásné nedělní odpoledne na DRAKIÁDU do Hradčan. Začínáme ve 14 hodin a kromě pouštění draků se můžete těšit na občerstvení, program pro děti a milou společnost.

2023 DRAKIADA NOVY


VEČER PRO NÁS DVA - ZÁŘÍ

19. 09. 2023


TÉMA: Emoce aneb jak rozproudit naši lásku.

Inspirativní čas pro vás dva, krátká přednáška k tématu, večeře, prostor  pro váš rozhovor.

Přijměte pozvání k příjemnému večeru pro páry. 

2023 vecer pro nas 2

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


PODZIMNÍ DOBROČINNÝ BAZÁREK

16. 09. 2023


Rádi děláte radost ostatním a zároveň se chcete smysluplně zbavit svého oblečení? Pak bude pro vás jako stvořený náš dobročinný bazárek zaměřený na PODZIMNÍ A ZIMNÍ OBLEČENÍ.

2023 bazar obleceni

 


CESTA POHÁDKOVOU ŘÍŠÍ

02. 09. 2023


Srdečně zveme rodiny s dětmi na oblíbenou Cestu pohádkovou říší. Přijďte se pobavit do Pavlovic u Přerova na s pohádkovými postavičkami, užijete si dobrodružství na pohádkové cestě a v závěru vás čeká občerstvení v Centru pro rodinu Ráj. Událost se koná při hodových oslavách obce Pavlovice u Přerova.

2023 cesta pohadkovou risi


Přednáška JAK MOHOU RODIČE PRVŇÁČKOVI USNADNIT PRVNÍ TÝDNY VE ŠKOLE

01. 09. 2023


Čeká vás první rok ve škole s vašim dítkem a přemýšlíte, jak vašemu prvňáčkovi co možná nejvíce ulehčit vstup do první třídy? Pak je pro vás jako dělaná naše přednáška s Mgr. Hanou Kroupovou, lektorkou, koučkou a rodinou terapeutkou.

2023 prvnacci

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


TÁBORY 2023 - PŘIHLÁŠENÍ

01. 07. 2023


Pokračujte přes nadpis nebo tlačítko níže do detailu události, kde naleznete jednotlivé termíny táborů a odkazy na přihlašovací formuláře. U táborů, které jsou zaplněné, se můžete hlásit jako náhradníci.

Agara

PŘEJÍT NA NABÍDKU TÁBORŮ

 


Podcast VÝZVY SOUČASNÉHO MEZIGENERAČNÍ SOUŽITÍ aneb potřebujeme se navzájem?

17. 06. 2023


NOVINKA V NAŠEM PROGRAMU - POSLECHNĚTE SI NAHRÁVKU S LEKTORKOU, KDY SE VÁM TO HODÍ OD 17. DO 26. ČERVNA.

V mezigeneračních vztazích dochází často k nepochopení a neschopnosti vcítit se do potřeb a problémů výrazně starších nebo naopak mladších než jsme my sami. Co je mezigenerační přenos? Proč vnoučata potřebují prarodiče a prarodiče vnoučata? Co lze udělat pro to, aby věková rozdílnost byla obohacením?

2023 PODCAST vyzvy soucasneho souziti

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Beseda Rozvíjení vzájemné důvěry rodiče a dítěte

21. 06. 2023


S lektorkou Evou Fialovou budete hledat cesty k větší důvěře s vašimi dětmi.

2023 beseda 6

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


STEZKA PRO RODINY

04. 05. 2023


Pojďte se vydat se svou rodinou na příjemnou procházku, která vás zavede na zajímavá místa na trase i ve vašich srdcích.

2023 stezka pro rodiny

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DEN OTEVŘENÉ ZAHRADY

28. 05. 2023


Poslední květnový den otevřené zahrady se můžete těšit na skvělé občerstvení - domácí hamburgery a párky v rohlíku, které pro nás zajišťují zkušení fajnšmekři z FC Želatovice, program nesoucí se v duchu naší přírodní zahrady, od 15:30 besedu s Marťou Veselou, která stojí za konceptem naší přírodní zahrady a představí vám, co už v naší zahradě máme a co připravujeme, dále domácí limonády, kávu a zákusky z naší kavárny.

2023 den otevrene zahrady 4a

PŘIHLÁŠKA NA BESEDU PŘÍRODNÍ ZAHRADA V PRAXI


DEN OTEVŘENÉ ZAHRADY A FARNÍ ODPOLEDNE

21. 05. 2023


Přijďte s námi na další den otevřené zahrady v Ráji nasát atmosféru farní pospolitosti, v tento den tady můžete zároveň kromě tradičního piknikového odpoledne zažít i farní den! Co na vás čeká? Spousta atrakcí a program pro rodiny, bohaté občerstvení a dobrá nálada.

den otevrene zahrady


Webinář ROZDĚLENÍ PRÁCE V RODINĚ

17. 05. 2023


Z důvodu malého počtu přihlášených se webinář neuskuteční.

Jestli něco umí udělat pěknou neplechu ve vztazích, je to neférové rozdělení domácích prací. V průběhu webináře vedeného Mgr. Milenou Mikulkovou, vztahovou a rodinnou poradkyní a mediátorkou se dozvíte, jaké možnosti podpory můžete využívat, jak myslet i na sebe a také se můžete lektorky ptát na vše, co vás v této oblasti zajímá.

2023 rozdeleni prace v rodine

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DEN OTEVŘENÉ ZAHRADY V RÁJI

14. 05. 2023


Srdečně Vás zveme na Den otevřené zahrady v Centru pro rodinu Ráj. Druhá květnová neděle se ponese v duchu OSLAVY DNE MAMINEK. Na děti čeká zábavné a kreativní tvoření, kde si vyrobí hezký dáreček pro své maminky. Dále si můžete užít piknik, dát si dobrou kávu a zákusek v naší kavárně ve stodole, domácí limonádu, zahrát si hry a dobře se pobavit. Od 15:30 je možné se zúčastnit besedy s Martinou Žákovskou na téma Bylinky pro děti i maminky. Na besedu je potřeba se přihlásit kvůli omezené kapacitě události.

2023 den otevrene zahrady 2b

PŘIHLÁŠKA NA BESEDU BYLINKY PRO DĚTI I MAMINKY

 


PROBOUZENÍ BROUČKŮ A OTEVÍRÁNÍ RAJSKÉ ZAHRADY

07. 05. 2023


Naše zahrada je místem, kde lze strávit příjemný čas s vaší rodinou a přáteli, dát si dobrou kávu, udělat si piknik a dobře se pobavit. Srdečně Vás zveme na PROBOUZENÍ BROUČKŮ A OTEVÍRÁNÍ RAJSKÉ ZAHRADY. Na programu jsou od dvou hodin zábavné aktivity pro děti a od 15:30 se můžete zúčastnit besedy s Lenkou Pchálkovou na téma CYKLICKÁ ŽENA V PRAXI. Na událost probouzení broučků a otevírání rajské zahrady není potřeba se hlásit, prosíme jen o příhlášení na besedu cyklická žena kvůli omezené kapacitě.

2023 den otevrene zahrady 1b

PŘIHLÁŠKA NA BESEDU CYKLICKÁ ŽENA


VEČER PRO NÁS DVA

05. 05. 2023


VEČER PRO NÁS DVA je z důvodu nemoci přesunutý na 5. května. Stále je možné se přihlásit.

Milí manželé, nestíháte si v běžné rutině zajít na společnou večeři a probrat co potřebujete? Chybí Vám hlídání dětí? Máme pro vás VEČER PRO NÁS DVA. Zajistíme Vám hlídání dětí, abyste měli možnost si u nás dát v klidu večeři a popovídat si. Na úvod 20 minutová minipřednáška s Hankou a Petrem Školoudovými na téma JAK SPOLU MLUVIT, ABYCHOM SE POCHOPILI. Následuje večeře, příjemná atmosféra a povídání jen ve dvou. Čas můžete využít pro Vaše osobní témata nebo diskuzí nad úkoly spojenými s tématem dne. Kapacita je omezená na 8 párů.

vecer pro 2 prelozeno

 PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Beseda ŽIVOT S VÍCE DĚTMI

03. 05. 2023


Zajímá Vás, jak to chodí v rodině se šesti dětmi? Jak taková rodina tráví své běžné dny, zvládá cestování i netradiční zážitky? Máte sami více dětí nebo naopak uvažujete o šiřší rodině a říkáte si, jak byste to zvládali? Právě pro vás je naše událost zaměřená na sdílení mezi rodiči. Můžete se těšit na spoustu inspirativního povídání, které povede maminka šesti dětí Barbora Dušková z Litovle.

2023 zivot s vice detmi

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


HRAVÝ DEN PRO TÁTY S DĚTMI

23. 04. 2023


Tátové, pojďte si spolu se svými dětmi udělat dobrodružné odpoledne po boku ostatních chlapů a jejich dětí. Bonusem bude společné vaření na ohni i střelby ze vzduchovky. Vaším světem bude celý areál dvora a zahrady a užijete si to vy i děti.
7CC50FE6 3016 454B A52C 92E8E469FF2D

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DEN PRO ŽENY

23. 04. 2023


Milé ženy, zveme Vás na příjemné odpoledne ve společnosti dalších žen. Na programu bude povídání s Lenkou Pchálkovou o tom, jak budovat svou sebedůvěru a pokračovat budeme malováním na kameny s Petrou Zlámalovou.

99FBA504 9590 473B AE7F 14D52EE7D419 

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Webinář SENDVIČOVÁ GENERACE

19. 04. 2023


Když pečujeme současně o děti i stárnoucí rodiče.

"Je potřeba pečovat také o sebe, umět si říct o pomoc a nebýt na to sám!", říká Lenka Špaková o sendvičové generaci, která je fenoménem dnešní doby. Příslušníci sendvičové generace jsou vystaveni vysoké zátěži, protože musí skloubit péči o děti s péčí o stárnoucí rodiče či prarodiče a do toho obvykle musí zvládat vlastní zaměstnání, partnerský život i další aktivity. V průběhu webináře se dozvíte jaké možnosti podpory můžete využívat, jak myslet i  na sebe a můžete se lektorky ptát na vše, co se potřebujete v této oblasti dozvědět.

2023 sendvicova generace

PŘIHLÁŠKA NA AKCI 


VELIKONOČNÍ PLES

15. 04. 2023


I v letošním roce se můžete těšit na VELIKONOČNÍ PLES CENTRA PRO RODINU RÁJ. 15. dubna s kapelou LOS PLAYBOYSVystoupí dívky z našeho kroužku MODERNÍ GYMNASTIKY. Můžete se těšit a bohaté občerstvení, klasické alko a nealko nápoje, točené pivo a lahvové víno, ale také na míchané drinky - cuba libre, prosecco, mimosu a další. Samozřejmostí je i teplá kuchyně a pochutiny - obložené talíře. V předprodeji vstupenky za 150 Kč, na místě 200 Kč.

2023 velkkonocni ples

ZAKOUPIT VSTUPENKY

 

KŘÍŽOVÁ CESTA v lese Záhoří

24. 02. 2023


Pojďte si s dětmi v postní době připomenout velkou Boží lásku k nám. Pán Ježíš během svého života na zemi prožil mnoho různých bolestí a těžkostí, třeba i takových, jaké prožíváme my. Proto nám rozumí. Kromě toho ale jako Bůh může vstupovat do našich srdcí, proměňovat je, uzdravovat a posilovat. Záleží na nás, nakolik jsme ochotni ho pozvat do svého života a uvěřit mu.2023 krizova cesta

PŘIHLÁSIT SE


DUCHOVNÍ OBNOVA s Františkou Böhmovou

01. 04. 2023


Naše představy Boha jsou často zkreslené pod vlivem našich zkušeností s rodiči, prožitků, zranění... Pojďme se na to podívat a najít  živého Boha, který nás povede životem.

2023 04 DO hledani

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


VEČER PRO NÁS DVA - Konflikty a odpouštění

31. 03. 2023


03 23 vecer pro nas dva novy termin

PŘIHLÁŠKA ZDE


Beseda CYKLICKÁ ŽENA

22. 03. 2023


Povídání o tom, jak ženský cyklus ovlivňuje život ženy, jak rozpoznávat jeho jednotlivé fáze a naučit se je využívat ve svůj prospěch. Besedu vede Mgr. LUDMILA ŠTĚPÁNKOVÁ z CPR Vyškov. 2023 Cyklicka zena odp

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Beseda CYKLICKÁ ŽENA - pro maminky i s dětmi

22. 03. 2023


Povídání o tom, jak ženský cyklus ovlivňuje život ženy, jak rozpoznávat jeho jednotlivé fáze a naučit se je využívat ve svůj prospěch. Besedu vede Mgr. LUDMILA ŠTĚPÁNKOVÁ z CPR Vyškov. Beseda se koná v herně CPR Ráj, aby si děti mohly hrát a maminky u kafíčka povídat.

Kapacita zaplněna.2023 Cyklicka zena dop

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


VEČER PRO NÁS DVA

17. 03. 2023


NOVINKA V NAŠEM PROGRAMU

Milí manželé, nestíháte si v běžné rutině zajít na společnou večeři a probrat co potřebujete? Chybí Vám hlídání dětí? Máme pro vás VEČER PRO NÁS DVA. Zajistíme Vám hlídání dětí, abyste měli možnost si u nás dát v klidu večeři a popovídat si. Na úvod 20 minutová minipřednáška s Hankou a Petrem Školoudovými na téma Konflikty a odpuštění. Následuje večeře, příjemná atmosféra a povídání jen ve dvou. Čas můžete využít pro Vaše osobní témata nebo diskuzí nad úkoly spojenými s tématem dne. Kapacita je omezená na 8 párů.

327179746 3403091773291500 2887049965412495063 n

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Beseda PŘÍRODNÍ ZAHRADA

08. 03. 2023


Nastává ideální čas přemýšlet nad vaší zahrádkou, jak chcete, aby vypadala až ji budete již brzy tvořit. Přijďte si utřídit své myšlenky na besedu s Martinou Veselou.

2023 prirodni zahrada

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


JARNÍ DOBROČINNÝ BAZÁREK

04. 03. 2023


Rádi děláte radost ostatním a zároveň se chcete smysluplně zbavit svého oblečení? Pak bude pro vás jako stvořený náš dobročinný bazárek zaměřený na jarní oblečení. Tentokrat v Kulturním domě v Pavlovicích u Přerova.

PHOTO 2023 01 15 14 22 54

 


VALENTÝNSKÁ STEZKA V HELFŠTÝNSKÉM LESE

01. 02. 2023


Zveme manžele i partnery na dobrodružné rande. Vydejte se na stezku s inspirativními podněty pro vzájemnou komunikaci, zamyšlení se nad vaším vztahem i zajímavými úkoly pro vás dva.

Úkoly, které na vás na trase čekají jsou inspirované tématem MANŽELSKÉ KONTRASTY, což je v letošním roce téma 17. ročníku Národního týdne manželství. Kdo chce, nahlédněte i na web:

NÁRODNÍ TÝDEN MANŽELSTVÍ.

2023 02 Valentynska stezka

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DEN PRO MAMINKY A DCERY - Klíče aneb odemkni své fantazii

25. 02. 2023


Můžete se těšit na workshop s energickou lektorkou prožitkových programů Magdalenou Strejčkovou z Olomouce. Magdalena je lektorkou prožitkových dramatických workshopů ve spolupráci s různými centry pro rodinu, vydala 4 knížky a pracuje jako životní koučka. sobota 25. února 2023, 9:00 - 17:00 Cena: 800 Kč za dvojici.

2023 02 Den pro MD aktual

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


ODPOLEDNE PRO MAMINKY A DCERY

24. 02. 2023


Přijďte si užít společně strávený čas s vaší dcerou. Čeká vás společné hraní, snění, tvoření i procházka ve dvojici s úkoly. Pátek 24. února 2023, 16:00 - 19:00 Cena: 350 Kč za dvojici

2023 02 Odpoledne MD

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


VEČER PRO NÁS DVA

23. 02. 2023


Milí manželé, nestíháte si v běžné rutině zajít na společnou večeři a probrat co potřebujete? Chybí Vám hlídání dětí? Máme pro Vás VEČER PRO NÁS DVA. Zajistíme Vám hlídání dětí, abyste měli možnost si u nás dát v klidu večeři, popovídat si a poslechnout si přednášku s Hankou a Petrem Školoudovými na téma Konflikty a odpuštění.

2023 vecer pro nas 2

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Beseda NACHLAZENÍ A JAK HO LÉČIT

22. 02. 2023


Povídání o tom, kdy postačí domácí léčba, jak efektivně zatočit s příznaky nachlazení u dětí i dospělých, kdy jít k lékaři a jak si celkově budovat imunitu. Besedu vede lékarnice a maminka Mgr. SILVIE DOLEŽALOVÁ z Hradčan. Beseda se koná v herně CPR Ráj, aby si děti mohly hrát a maminky u kafíčka povídat.

2023 beseda nachlazeni1

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


VALENTÝNSKÝ VEČER PRO NÁS DVA

15. 02. 2023


Milí manželé, nestíháte si v běžné rutině zajít na společnou večeři a probrat co potřebujete? Chybí Vám hlídání dětí? Máme pro Vás VALENTÝNSKÝ VEČER PRO NÁS DVA. Zajistíme Vám hlídání dětí, abyste měli možnost si u nás dát v klidu večeři, popovídat si a poslechnout si přednášku s Hankou a Petrem Školoudovými na téma Já a ty dva jiné světy. Událostí se připojujeme k Národnímu týdnu manželství 2023, který má letos téma Manželské kontrasty.

2023 valentynsky vecer A

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Beseda SVOBODNÁ ŠKOLA PŘEROV

01. 02. 2023


Zajímá vás svobodné vzdělávání? Ve středu 1. února se bude konat v CPR Ráj beseda s představiteli Svobodné školy Přerov. Kapacita události je omezená na 20 míst. VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

2023 BESEDA SVOBODNA

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Beseda HRANICE VE VÝCHOVĚ

25. 01. 2023


KAPACITA NAPLNĚNA

Povídání o tom, jak hranice ve výchově dětí vnímáme, jak a zda vůbec je nastavovat a co přinášejí rodičům a dětem. Besedu vede lektorka Kurzu efektivního rodičovství a maminka 3 dětí EVA FIALOVÁ z Centra pro rodinu Ráj a koná se v herně CPR Ráj, aby si děti mohly hrát a maminky u kafíčka povídat. Ve středu 25. ledna 2023 9:00 - 10:00.

2023 beseda hranice

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


VEČER PRO NÁS DVA

20. 01. 2023


NOVINKA V NAŠEM PROGRAMU

Milí manželé, nestíháte si v běžné rutině zajít na společnou večeři a probrat co potřebujete? Chybí Vám hlídání dětí? Máme pro vás novinku - VEČER PRO NÁS DVA. Zajistíme Vám hlídání dětí, abyste měli možnost si u nás dát v klidu večeři a popovídat si. Na úvod 20 minutová minipřednáška s Hankou a Petrem Školoudovými na téma 3 kroky k Tobě - jak živit naši lásku. Následuje večeře, příjemná atmosféra a povídání jen ve dvou. Čas můžete využít pro Vaše osobní témata nebo diskuzí nad úkoly spojenými s tématem dne. Kapacita je omezená na 8 párů.

Večer pro nás dva 2023

 

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Online seminář DĚTI ONLINE

12. 01. 2023


Víte, jak děti doprovázet v digitálním světě, jak je s ním postupně seznamovat a jak je chránit? Jak lze od raného dětství při používání digitálních technologií u dětí podporovat dobré návyky a jak jim nastavovat hranice? Odpovědi na tyto i další otázky uslyšíte v online semináři Děti online. Lektorce můžete i dopředu položit otázku, která vás zajímá.

2023 deti online

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


MALÁ DUCHOVNÍ OBNOVA

06. 12. 2022


Srdečně Vás zveme na dopolední duchovní obnovu s tématem O víře, důvěře a strachu s Ing. Mgr. Františkou Böhmovou.

2022 mala duchovni obnova

 


DOPOLEDNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA

06. 12. 2022


Srdečně Vás zveme na dopolední duchovní obnovu s tématem O víře, důvěře a strachu s Ing. Mgr. Františkou Böhmovou.

2022 dopoledni duchovni obnovaA

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


KURZ VÝCHOVA TEENAGERŮ

01. 11. 2022


Pět setkání v příjemném prostředí, kde si můžete na chvíli odpočinout a seznámit se s dalšími rodiči, kteří zažívají podobné boje jako Vy.

 2022 vychova teenageru

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


TVOŘENÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ

25. 11. 2022


Přijďte si vyrobit adventní věnec na váš rodinný stůl. Na úvod vás čeká 30 minutová beseda s Petrou Zlámalovou, která s Vámi bude sdílet své tipy, jak prožívat s dětmi adventní čas a v další části si vyrobíte adventní věnec.

2022 adventni tvoreni

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


ŠICÍ DÝCHÁNEK

18. 11. 2022


2022 sici dychanek

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


S TÁTOU V LESE NEBOJME SE

17. 11. 2022


Tátové, pojďte spolu se svými dětmi projít dobrodružnou stezku, na které jim předáte pár svých dovedností a prožijete neopakovatelné společné zážitky. Pak na všechny bude čekat domácí teplá polévka, společný táborák a hry a soutěže v areálu výletiště.

2022 den pro tatinky

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Beseda PŘÍRODNÍ ZAHRADA

14. 11. 2022


Každá zahrada může být krásné a harmonické místo, které je zároveň užitečné jako relaxační zóna, místo pro pěstování plodin i domov živočichů. Na besedě se dozvíte, jaké prvky se mají v přírodní zahradě objevit, jaký mají význam a jak je prakticky seskládat dohromady.

2022 prirodni zahrada

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DEN PRO MAMINKY A DCERY VE VĚKU 10-16 LET

12. 11. 2022


Zveme všechny maminky, aby se svými dcerami ve věku 10-16 let přišly zažít  interaktivní, dramatický, prožitkový workshop s energickou lektorkou Magdalenou Strejčkovou z Olomouce.

2022 den matky dcery

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


ODPOLEDNE PRO MAMINKY A DCERY VE VĚKU 4-9 LET

11. 11. 2022


Přijďte si užít společně strávený čas s vaší dcerou ve věku 4-9 let. Čeká vás procházka ve dvojici s úkoly a kreativní workshop s Lenkou Mrázkovou. 

2022 odpoledne matky dcery

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


USPÁVÁNÍ BROUČKŮ

21. 10. 2022


Listí hraje všemi barvami, sluníčko už tolik nehřeje a zvířátka shromažďují zásoby... Brzy bude zima... Srdečně Vás zveme na podzimní akci pro rodiče s dětmi na Uspávání broučků - zábavné putování a plnění úkolů s cílem uspat broučky. Na závěr si užijeme v CPR Ráj poslední letošní opékání špekáčků.

2022 uspavani broucku

PŘIHLÁSIT SE


Kurz VÝCHOVA DĚTÍ

13. 09. 2022


Pět setkání v příjemném prostředí, kde si můžete na chvíli odpočinout a seznámit se s dalšími rodiči, kteří zažívají podobné boje jako Vy.

2022 kurz vychova deti

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Den pro ženy

15. 10. 2022


Milé maminky, udělejte si na sebe čas a přijďte na náš DEN PRO ŽENY. Postaráme se o vaše děti a vy strávíte příjemný čas ve společnosti dalších inspirativních žen s programem a povídáním.

B30DE348 DC5F 4EE3 A73E D6B63FCC5BBF

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


PODZIMNÍ TVOŘIVÁ DÍLNA PRO DĚTI

13. 10. 2022


Lektorka Petra Krupková otevírá PODZIMNÍ TVOŘIVOU DÍLNU PRO DĚTI ?od 4 do 10 let a od 2 do 4 let pro rodiče s dětmi. Ve čtvrtek 13. října od 15 hodin pro rodiče s dětmi od 2 do 4 let a od 16:15 pro děti od 4 do 10 let (bez rodičů). Kapacita je omezená na 10 účastníků, abychom zajistili kvalitu lekce a možnost se dětem individuálně věnovat.

2022 tvoriva dilna


Seminář VÝCHOVA SYNŮ

04. 10. 2022


Seminář o tom, jaké odlišnosti potkávají rodiče při výchově synů s olomouckým lektorem Ing. Pavlem Mečkovským.

2022 vychova synu

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DRAKIÁDA

02. 10. 2022


Přijďte prožít s Vaší rodinou krásné nedělní odpoledne na DRAKIÁDU do Hradčan. Začínáme ve 14 hodin a kromě pouštění draků se můžete těšit na občerstvení, program pro děti a milou společnost.

2022 drakiada


ÚVODNÍ HODINA ZDARMA První krůčky k hudbě 3 pro děti od 3,5 do 4 let

19. 09. 2022


V tomto věku dochází u dětí k velkým pokrokům v jejich vývoji. Děti se učí lépe ovládat svoje tělo, získávají dovednosti v oblasti hrubé a jemné motoriky a roste jejich sebevědomí.

2022 yamaha

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


ÚVODNÍ HODINA ZDARMA První krůčky k hudbě 2 pro děti od 2,5 do 3,5 let

19. 09. 2022


V tomto věku dochází u dětí k velkým pokrokům v jejich vývoji. Děti se učí lépe ovládat svoje tělo, získávají dovednosti v oblasti hrubé a jemné motoriky a roste jejich sebevědomí.

2022 yamaha

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


PODZIMNÍ DOBROČINNÝ BAZÁREK NA RÁJI

17. 09. 2022


Rádi děláte radost ostatním a zároveň se chcete smysluplně zbavit svého oblečení? Pak bude pro vás jako stvořený náš dobročinný bazárek zaměřený na PODZIMNÍ A ZIMNÍ OBLEČENÍ.

2022 podzimni bazrek

 


Výstava "CO SVĚDČÍ RODINÁM"

31. 08. 2022


Co svědčí rodinám? Pečovat o vztahy. Putovní výstava o tom, kde a jak zkvalitnit vztahy, bude hostovat v kulturním domě v Pavlovicích u Přerova. Prohlédnout si ji můžete v rámci hodových oslav obce Pavlovice.

2022 vystava


Cesta pohádkovou říší

03. 09. 2022


Při hodových oslavách obce Pavlovice u Přerova máte letos možnost projít naši Cestu pohádkovou říší. Na zastaveních v okolí Pavlovic prožijete s vašimi dětmi četná dobrodružství s pohádkovými postavičkami. Start na trasu mezi 13. a 15. hodinou u Centra pro rodinu Ráj.

2022 cesta pohadkovou risi


Stezka pro prarodiče s vnoučaty

13. 08. 2022


Hledáte tip na zábavný i poučný program s vašimi dětmi? Nenáročnou procházku v přírodě? Vydejte se na další z našich stezek, která je určena pro prarodiče s vnoučaty. Na jednotlivých zastaveních najdete zábavné úkoly, které vám zpříjemní společně strávený čas.

2022 stezka prarodice

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

01. 07. 2022


Ještě máme pár volných míst na táborech. Jejich nabídku naleznete níže.

 

2022 letni prim tabory

DALŠÍ INFORMACE


Přednáška JAK MOHOU RODIČE PRVŇÁČKOVI USNADNIT PRVNÍ TÝDNY VE ŠKOLE

29. 08. 2022


Čeká vás první rok ve škole s vašim dítkem a přemýšlíte, jak vašemu prvňáčkovi co možná nejvíce ulehčit vstup do první třídy? Pak je pro vás jako dělaná naše přednáška s Mgr. Hanou Kroupovou, lektorkou, koučkou a rodinou terapeutkou.

DE73469C DE2E 41C3 B52A 9A9B19CF25DD

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Den pro prarodiče s vnoučaty

23. 07. 2022


Zažijte dobrodružné odpoledne, kdy si vyzkoušíte řemeslné, tvořivé i lehce sportovní dovednosti po boku svých vnoučat, okořeněné humorem i písničkou.

2022 den prarodice deti 3

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


LETNÍ DĚTSKÝ KARNEVAL

18. 06. 2022


Na letošní dětský karneval spojený s oslavou Dne otců a taky 15 letým výročím vzniku Centra pro rodinu Ráj se můžete těšit v sobotu 18. června 2022 na Výletišti v Hradčanech.

2022 letni karneval A

 


DNY OTEVŘENÉ ZAHRADY

29. 05. 2022


Srdečně Vás zveme na Den otevřené zahrady v Centru pro rodinu Ráj. Naše zahrada je místem, kde lze strávit příjemný čas s vaší rodinou a přáteli, dát si dobrou kávu, udělat si piknik, zahrát nějaké hry a dobře se pobavit. Fantazii se meze nekladou ? Využijte prostor naší zahrady pro nové zážitky. 

 

2022 DOZ OBECNY


DNY OTEVŘENÉ ZAHRADY

22. 05. 2022


Srdečně Vás zveme na Den otevřené zahrady v Centru pro rodinu Ráj. Naše zahrada je místem, kde lze strávit příjemný čas s vaší rodinou a přáteli, dát si dobrou kávu, udělat si piknik, zahrát nějaké hry a dobře se pobavit. Fantazii se meze nekladou ? Využijte prostor naší zahrady pro nové zážitky. 

 

2022 DOZ OBECNY


DNY OTEVŘENÉ ZAHRADY

15. 05. 2022


Srdečně Vás zveme na Den otevřené zahrady v Centru pro rodinu Ráj. Naše zahrada je místem, kde lze strávit příjemný čas s vaší rodinou a přáteli, dát si dobrou kávu, udělat si piknik, zahrát nějaké hry a dobře se pobavit. Fantazii se meze nekladou ? Využijte prostor naší zahrady pro nové zážitky. 

 

2022 DOZ OBECNY


ABY DOMA BYLO DOBŘE VŠEM

09. 05. 2022


DNEŠNÍ PŘEDNÁŠKA SE USKUTEČNÍ VE STODOLE CPR RÁJ.

Může být vůbec doma dobře? A pokud ano, čím je to dané? Co když je to něčím, co doma máme a ani o tom nevíme. Prozkoumejme to společně... v pondělí 9. května od 17 hodin v kulturním domě v Pavlovicích u Přerova s lektorkou Milenou Mikulkovou.

2022 aby bylo doma dobrePŘIHLÁŠKA NA AKCI


DNY OTEVŘENÉ ZAHRADY

08. 05. 2022


Srdečně Vás zveme na Den otevřené zahrady v Centru pro rodinu Ráj. Naše zahrada je místem, kde lze strávit příjemný čas s vaší rodinou a přáteli, dát si dobrou kávu, udělat si piknik, zahrát nějaké hry a dobře se pobavit. Fantazii se meze nekladou ? Využijte prostor naší zahrady pro nové zážitky. 

 

2022 DOZ OBECNY


DNY OTEVŘENÉ ZAHRADY

01. 05. 2022


Naše zahrada je místem, kde lze strávit příjemný čas s vaší rodinou a přáteli, dát si dobrou kávu, udělat si piknik, zahrát nějaké hry a dobře se pobavit. Využijte prostor naší zahrady pro nové zážitky. V rámci prvního odpoledne se můžete těšit na divadelní představení pro děti, navštíví nás známý vypravěč pohádek Dan Taraba s pohádkou O chytré princezně. Představení začne v 16 hodin. Těšíme se na vás.

 

2022 Dny otevrene zahrady 1.5


VELIKONOČNÍ PLES

22. 04. 2022


U příležitosti oslav 15. výročí vzniku CPR Ráj Vás srdečně zveme na Velikonoční ples v pátek 22.4.2022 od 20 hodin. Hrají kapely Leopardi a R.U.M. Můžete se těšit na bohatý program, výtečné občerstvení i tombolu.

93952C83 097A 4ACE 97D3 B281D1F919B9

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


PROBOUZENÍ BROUČKŮ

08. 04. 2022


Děti a průvodci z Lesního klubu František srdečně zvou rodiče i prarodiče s dětmi na PROBOUZENÍ BROUČKŮ. Přidejte se k nám plnit jarní úkoly a probudit broučky z okolních mezí a luk.
Potom se přesuneme na Centrum pro rodinu Ráj, kde zažijeme první letošní táborák.

2022 probouzeni broucku 2

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


KURZ KLÍČ KE ZDRAVÝM VZTAHŮM

15. 03. 2022


Neexistují dokonalí rodiče nebo partneři, ale všichni máme možnost se buď učit anebo stagnovat. Přinášíme Vám příležitost poznat a pochopit sám sebe, svůj styl jednání ve vztazích, své kořeny a možnost vzít to víc do svých rukou.

2022 kurz klic utery

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Beseda RODINA JAKO MOJE FIRMA

16. 03. 2022


Beseda pro muže o důležitosti jejich role v rodině. Většina mužů je zaměřena na výkon. Muži jsou přiloženě zapálení do své práce, cítí se zde sebevědomě a pro rodinu vydělávají peníze. Když vstoupí do manželství, tak na ně může dolehnout  stereotyp při péči o rodinu i komplikace, které je třeba pravidelně řešit. Beseda o tom, jak si muž může uvědomit, jak se cítit v rodině naplněný a najít si zde své místo.

2022 beseda rodina firma


POSTNÍCH 24 HODIN PRO ŽENY

11. 03. 2022


Zveme ženy, maminky, babičky na duchovní obnovu na téma duchovní svoboda s lektorkou Františkou BöhmovouPříležitost k zamyšlení se nad novými podněty, ztišení, vzájemnému povzbuzení, svátosti smíření i mši svaté.

2022 postnich 24h. zeny 

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


YETYHO BOJOVKA

15. 01. 2022


Ve spolupráci s www.petiprodeti.cz pro rodiny s malými dětmi jsme připravili zimní bojovku, která je vyvěšena v katastru obce Hradčany od 15. ledna zhruba do konce února. Můžete ji využít ke společnému dobrodružství v nějakém pěkném zimním dni.

2022 Yetyho bojovka

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


VALENTÝNSKÁ STEZKA V LESE ZÁHOŘÍ

12. 02. 2022


Zveme manžele i partnery na dobrodružné rande. Vydejte se na stezku s inspirativními podněty pro vzájemnou komunikaci, zamyšlení se nad vaším vztahem i zajímavými úkoly pro vás dva.

2022 valentynska stezka

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


Online přednáška ZTRÁTY A NÁLEZY VE VZTAZÍCH

14. 02. 2022


Nechte se inspirovat, jak ze svého dobrého manželství udělat ještě lepší nebo obnovit to, co se časem ve vztahu vytratilo. Ve valentýnském týdnu každý rok společně oslavujeme, jak moc pro nás manželství znamená.

 2022 Ztráty a nálezy ve vztazích

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DÁRKOVÉ POUKÁZKY

20. 12. 2021


Darujte svým blízkým radost s Centrem pro rodinu Ráj.

Poukaz na Manželské večery v hodnotě 2 400 Kč.

Poukaz manz vecery

OBJEDNAT POUKAZ


MALÁ DUCHOVNÍ OBNOVA

25. 01. 2022


Srdečně Vás zveme na malou duchovní obnovu s tématem Pět kamenů Davida k boji proti Goliášovi s Ing. Mgr. Františkou Böhmovou.

2022 Mala duchovni obnova

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


DOPOLEDNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA PRO ŽENY s Františkou Böhmovou

25. 01. 2022


Zveme všechny, kdo se chtějí chvilku ztišit a slyšet něco k zamyšlení s lektorkou Františkou Böhmovou na téma Pět kamenů Davida k boji proti Goliášovi v Pavlovicích u Přerova v Centru pro rodinu Ráj.

2022 Dopoledni duchovni obnova

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


TVOŘENÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ

26. 11. 2021


s besedou na téma ADVENT A VÁNOCE V RODINĚ. Přijďte si vyrobit adventní věnec na váš rodinný stůl. Nápady s vámi budou sdílet Petra Zlámalová, Eva Fialová a Hana Školoudová. Můžete se inspirovat, ale také přispět svými nápady na prožívání ADVENTU a VÁNOC.

2021 tvoreni adventnich vencu

PŘIHLÁŠKA NA AKCI


MALÁ ADVENTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA s Františkou Böhmovou

23. 11. 2021


Zveme všechny, kdo se chtějí před Adventem chvilku ztišit a slyšet něco k zamyšlení, do Přerova, kde bude Malá adventní duchovní obnova s tématem Pět kamenů Davida k boji proti Goliášovi Františkou Böhmovou.

2021 Mala adventni obnova


DOPOLEDNÍ ADVENTNÍ OBNOVA PRO ŽENY s Františkou Böhmovou

23. 11. 2021


Zveme všechny, kdo se chtějí před Adventem chvilku ztišit a slyšet něco k zamyšlení s lektorkou Františkou Böhmovou na téma Pět kamenů Davida k boji proti Goliášovi v Pavlovicích u Přerova v Centru pro rodinu Ráj.

2021 Dopoledni obnova

PŘIHLÁSIT SE

 


DEN PRO TATÍNKY S DĚTMI - PO STOPÁCH LIŠKY

17. 11. 2021


Přidejte se k nám po stopách helfštýnské lišky pomocí různých úkolů objevovat zvířata žijící v tomto lese. V cíli bude odměnou domácí kotlíková polévka, vlastnoručně opečený špekáček a zpívání s kytarou u táboráku.  Akce pro tatínky s dětmi od 3 do 10 let pod vedením Petra Školouda.

2021 Po stopach lisky

PŘIHLÁŠKA NA AKCI