Rok rodiny je vyhlášený od 19. března 2021 do 26. června 2022, aby papež František upozornil svět na důležitost a význam rodiny. VÍCE INFORMACÍ ZDE

Jak dětem vysvětlit smysl postní doby? Využijte křížovou cestu, kterou jsme pro Vás připravili v přírodě. Pro rodiny z Pavlovic u Přerova jsme trasu křížové cesty nachystali a vyvěsili v lese Pálenina - od Prusinek - pěšinkou po okraji lesa. Rodiny z Hradčan si mohou křížovou cestu projít na Výhoně. A také rodiny z Přerova mohou tuto křížovou cestu absolvovat díky spolupráci s CMŠ podél řeky Bečvy  směrem ke kapličce pod nemocnicí. Vám ostatním zájemcům zdarma pošleme.

Příležitost ke ztišení, zamyšlení se nad novými podněty, vzájemnému povzbuzení, svátosti smíření i slavnostní mši svaté.

Srdečně zveme zvláště páry i jednotlivce žijící v manželství k zastavení a modlitbě Křížové cesty za manžele. Bude to v neděli 14.2. 2016 od 14:30 hodin v kostele Sv.Michaela v Přerově na Šířavě. Děkujeme všem, kteří se připojí. Tato akce probíhá v rámci Národního týdne manželství.

media-404417-2

zveme vás na Sv. Hostýn

Plakátek zde

Láska matek proměňuje svět

Zveme všechny maminky, které se chtějí modlit za své děti i kmotřence. Při setkáních se sjednocujeme navzájem v modlitbě za děti, prosíme o Boží vedení a ochranu pro naše děti. Předkládáme Bohu i děti, za které jsme se slíbily modlit, zahrnujeme do toho i děti nenarozené, týrané a opuštěné a rovněž děti, které potřebují naši aktuální pomoc. O problémech, jež si svěřujeme při setkání, se nesmí mluvit nikde venku.

PONDĚLNÍ DOPOLEDNE OD 8:30 hodin na Centru pro rodinu Ráj