Prostory Centra pro rodinu Ráj jsou pro Vás k dispozici v případě volné kapacity pro Vaše rodinné i firemní oslavy.

A407BA1A 2977 4E87 99BD AE0060A76286

Součástí pronájmu prostor je Stodola, dvůr s altánem, travnatá terasa cca 500m2 za stodolou a část zatravněné plochy zahrady "hřiště" cca  1000 m2.

Ve Stodole najdete vnitřní zázemí k sezení pro 30-40 osob, dvůr zahrnuje i altán s možností posezení nebo přípravy aktivit pro děti, houpačky pro děti a velké dětské pískoviště. Za stodolou se nachází prostorná travnatá terasa s venkovním posezením, na kterou navazuje travnatá plocha hřiště. Zde je možné umístit trampolínu pro děti, skákací hrad nebo vlastní stany s možností venkovního grilování a uzení. K dispozici je také ohniště s posezením.

Za stodolou na travnaté terase je možné postavit pronajatý stan s kapacitou až 100 osob (řeší se v pronájmu zvlášť).

Pronájmem stodoly získáte plně vybavený prostor se stoly, židlemi, vybavenou kuchyňkou s možností ohřevu jídla na sporáku, k dispozici je lednice a kávovar.

 

Pro všechny typy akcí platí, že událost musí být ukončena ve venkovních prostorách nejpozději ve 22 hodin z důvodu dodržování nočního klidu.


Kontaktujte nás ohledně volných termínů a dalších informací na tel. 731 531 524.

 

Součástí pronájmu není areál zahrady s ovocným sadem a záhony a zázemí pro zvířata (slepice, králíci a prasata), která v zahradě žijí.

stodola dvur

stodola vnitrni2

dvur fara

dvur piskoviste

zahrada stodola

Další fotografie stodoly, dvora i zahrady najdete v sekci Naše prostory.