Hana Školoudová - předsedkyně správní rady spolku, vedoucí organizace, projektová manažerka, lektorka přednášek a besed, programů pro rodiny a přípravy snoubenců, pracovnice základního rodinného poradenství v oblasti partnerských a mezigeneračních vztahů, průvodkyně v Lesním klubu František.

IMG 6131

Bc. Petr Školoud - člen správní rady spolku, průvodce v Lesním klubu František, průvodce v Klubu Zahrada, lektor přednášek a besed o manželství, lektor programů pro rodiny, otce, muže a přípravy snoubenců, správce areálu Ráje.

IMG 6096

Ing. Eva Fialová - účetní, průvodkyně v Klubu Zahrada, koordinátorka projektu "Rodina - rosteme společně", pracovnice základního poradenství v oblasti hospodaření rodiny, sladění rodiny a práce a výchovy dětí.

IMG 6108

Eliška Opletalová - průvodkyně v Lesním klubu František, průvodkyně v Klubu Zahrada, hlídání dětí.

IMG 6062

Mgr. Katarína Florková - průvodkyně v Lesním klubu František.

IMG 6032

Hana Gábová - administrativní a organizační pracovnice, hlídání dětí.

IMG 6005

Lucie Orálková - průvodkyně v klubu Zahrada.

IMG 6055

Ing. Martina Dlouhá - PR manažerka.

IMG 6021

K našemu týmu patří také řada brigádníků na kratší úvazky, kteří se zejména starají o děti při táborech a vzdělávání rodičů. Také k nám patří dobrovolníci, kteří nám pomáhají zejména na větších akcích. Děkujeme za jejich pomoc. Chcete-li se stát také jedním z nich zde naleznete více informací. 

Správní rada spolku:

Předseda: Hana Školoudová (Hradčany)

IMG 6131

Členové správní rady:

Bc. Petr Školoud (Hradčany),  Mgr.Martina Veselá (Pavlovice u Přerova)

IMG 6096   IMG 6208

Hedvika Krejčí (Osek nad Bečvou), Jana Zedková (Přerov)

IMG 6117   IMG 6261