Žena je proměnlivá, záhadná a v její tváři můžete zahlédnout nespočet různých osobností. Mohou vás znepokojovat, štvát, anebo si je můžete zamilovat. Záleží na vás… 

Srdečně Vás zveme na online seminář zaměřený na poznání, jaké tváře žena v sobě ukrývá.

🖊 PŘIHLÁŠKA ZDE

Každá žena je jedinečná, přesto mají určité rysy společné a je možné v každé najít hned několik tváří. Pokud tyto tváře poznáme a naučíme se je rozpoznávat, mohou nejen ženy, ale i muži zjistit, které právě čelí a milovat ženu ve všech jejích podobách.

4 tvare zeny

4 archetypy - 4 tváře

Milena Mikulková se při jejich koncipování inspirovala Toni Wolfovou a jejími archetypy ženy, které rozvinula do podoby Pečovatelky, Milovnice, Múzy a Královny.

Zajímavé na nich také je, že stejně jako ženy přebírají některé vlastnosti od archetypů mužů, můžou se i muži poznat v některých typických rysech z tváří žen.

Pečovatelka

Součástí žen je potřeba pečovat – o sebe, druhé nebo prostředí. Potřebují vytvářet krásno, být krásné a pomoci také ostatním, aby se cítili příjemně. Touží za sebou zanechat viditelnou stopu, moci si říct: „Byla jsem tady a něčemu jsem prospěla“. Díky této své tváři je často také naplňují zaměstnání, kde mají možnost o někoho nebo něco pečovat a dělat krásnějším.

Milovnice

Ženy prožívají široké spektrum emocí a potřebují je projevovat, protože i nedovolené emoce ubližují – nejvíce pak jim samotným. Měly by však pamatovat na to, že emoce je možné i kultivovat. Milovnice tedy využívá sílu svých emocí, navíc je hravá a umí se bavit. Základem jsou pro ní vztahy, které vytváří, buduje a případně i dobře ukončuje. Svou lásku vyjadřuje dotyky a stejně tak je i jako projev lásky očekává od druhých. Vyzařuje z ní také sexuální energie, kterou je možné vnímat například z jejích ladných pohybů.

Múza

Tvář múzy je půvabná, tajemná a umí projevovat obdiv, důležitý zejména pro partnera. Má vyvinutou intuici a potřebuje se podle ní řídit, i když ne vždy vyjde podle očekávání. Ráda se zasní, nemusí to však hned znamenat, že chce, abyste všechny její sny splnili. Především ale inspiruje, jemným způsobem ukazuje na alternativní cesty, motivuje a je schopna táhnout muže buď nahoru, nebo dolů.

Královna

Královna je sebevědomá a samostatná. Své samostatnosti se však dokáže ve prospěch něčeho většího i vzdát, oddat se muži a spolehnout se na jeho ochranu i lásku. Její role je velmi důležitá, protože dává všem ostatním tvářím tu správnou míru, dokáže je řídit tak, aby celkově vynikla její vznešenost, elegance a vkus. Pokud však žena tvář královny popírá, hrozí ji nebezpečí, že z Pečovatelky se stane „hadrou pro všechno“, z Milovnice „nechtěnou věcí na jedno použití“, z Múzy „neuchopitelnou“ a samotná tvář Královny se promění v „herdekbabu“.

 

Cílem semináře je objevit ženu, kterou jsem, najít své skutečné touhy, vykročit na cestu ke své celistvosti.  

Jste připraveni nalézt svou tvář?

KDY: 5. 3. 2021 od 20.00 hod., trvání cca 90 minut.

KDE: online, odkaz Vám pošleme v průběhu čtvrtka na Váš e-mail.

CENA: 100 Kč. Platbu po přihlášení odešlete, prosím, obratem na účet 2600572589/2010. Do zprávy pro příjemce napište 4 tváře ženy + vaše příjmení. Děkujeme a těšíme se na vás!

LEKTORKA: Mgr. Milena Mikulková, www.espediente.cz

🖊 PŘIHLÁŠKA ZDE

 

Mgr. Milena Mikulková

🌸 Když vím PROČ, snáze najdu JAK!

🌸 Baví mě objevovat, propojovat, vnímat souvislosti a hledat.

🌸 Těší mne to úlevné “aha”, od kterého se odvíjí řešení někdy i složitých situací. Ráda používám srozumitelné příklady, které vystihnou sdělení lépe než tisíce slov.

🌸 Mým motorem je nepřestávat hledat možnosti a způsoby. Zkrátka neztrácet naději. Nevzdávat se.  A v tomto duchu se snažím doprovázet i mé klienty.

🌸 Protože cílem je vnitřní klid, vyrovnanost a někdy i přijetí nezměnitelného. Posílení odpovědnosti a dovedností dospělých a zajištění spokojeného dětství dětem.

Mikulkova Milena
💭 Mgr. Milena Mikulková je sociální pedagog zaměřující se na rozvíjení životních dovedností dětí i dospělých. Svým klientům pomáhá naučit se rozumět sami sobě, zorientovat se ve vlastních potřebách a očekáváních. Učí je rozumět blízkým, asertivně i empaticky komunikovat s druhými, řešit obtížné situace a zvládat konflikty.