Centrum pro rodinu Ráj z.s.
Pavlovice u Přerova

ZVEME ČESKO NA RANDE 2019 - investice do vztahu se vyplatí (2)

I my se připojujeme hned několika akcemi. V Hradčanech - ve čtvrtek 14. února - chystáme pro vás Valentýnský večer a ve středu 27. února se rozjede kurz MANŽELSKÉ VEČERY v restauraci Nadsklepí v Lipníku nad Bečvou. Na obou akcích nemusíte o svém vztahu povídat nikomu jinému než svému partnerovi.

Udělejme něco pro váš vztah. Rande po letech dělá divy :)

PŘIHLÁŠKA NA VALENTÝNSKÝ VEČER

VALENTÝNSKÝ VEČER 2019

MANŽELSKÉ VEČERY

Ve středu 27.února 2019 od 18 hodin spolupořádáme první setkání kurzu MANŽELSKÉ VEČERY. Chcete-li dodat svému vztahu novou šťávu, přidejte se. :)

Srdečně zveme manželské i partnerské dvojice na tento vynikající kurz, který bude probíhat v restauraci Nadsklepí v Lipníku nad Bečvou.

Kurz zahrnuje osm setkání, každé s příjemnou večeří pro dva při svíčkách - jako na rande. Po večeři následuje velmi praktická promluva na jedno z témat kurzu. V úplném soukromí u stolů pouze pro dva spolu sami prodiskutujete téma večera nad dotazníky z příruček. Skupinová diskuse není součástí kurzu, o svém vztahu nemusíte nikomu nic říkat.

Více o kurzech ZDE.

Kurz, který vám nabízíme v Lipníku, bude probíhat ve středečních podvečerech v tyto termíny:

27. 2., 7. 3. (čtvrtek), 13. 3., 20. 3., 27. 3., 3. 4., 10. 4., 24. 4. 2019.

Nabízíme hlídání dětí u vás doma zkušenými hlídačkami. Hlídání dětí je potřeba uvést v přihlášce.  Cena kurzu: 1100/ jeden účastník. 

PŘIHLÁŠKA NA MANŽELSKÉ VEČERY

VIDEOPOZVÁNKA ZDE 

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

V Centru pro rodinný život v Olomouci se chtějí spolu s vámi modlit za vaše úmysly. Stačí poslat sms.

+420 731 731 800

2020 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | hana.skoloudova(zavináč)raj-pavlovice.cz